praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2020
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Wiadomości

Koronawirus a zamgławianie pomieszczeń
Dodano: 2020-05-03
Obecna sytuacja nadal nie jest stabilna, epidemia COVID -19 zbiera żniwa na całym świecie. To globalny kryzys i realne, bardzo niebezpieczne zagrożenie dla życia milionów ludzi. Niesamowicie ważne jest zapobieganie dalszemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Służby medyczne biją na alarm, aby zachować maksimum ostrożności, ograniczać kontakt, zwłaszcza z zakażonymi i potencjalnie chorymi osobami, ponieważ wirus przenosi się drogą kropelkową, a zarażona osoba może przechodzi chorobę bezobjawowo. Wirus przypomina SARS, jest niebezpieczny dla wszystkich, lecz najszybciej atakuje osoby starsze oraz te z osłabionym systemem odpornościowym. Z tego powodu należy zachować maksymalne środki bezpieczeństwa, nosić maseczki, dbać o higienę oraz znacznie częściej i dłużej myć ręce. Ważne, żeby ręce były myte dokładnie, ponieważ słabym punktem koronawirusa jest dezynfekcja i nadtlenek wodoru. Dodatkowo pomieszczenia, zwłaszcza te, w których znajdowały się osoby zarażone, powinny zostać poddane procesowi dezynfekcji. Wzmożone odkażanie w celu zapewnienia jak najwyższego bezpieczeństwa, dotyczy także wszystkich miejsc użytkowania publicznego.

W związku ze stanem epidemii SARS-CoV-2, Minister Zdrowia przedstawił konkretne wytyczne w postępowaniu np. w gabinetach stomatologicznych dla pacjentów, którzy potrzebują pilnego leczenia. Wprowadzone zasady nakazują wykonywanie zamgławiania po każdym pacjencie. W zależności od zastosowanego urządzenia i wielkości pomieszczeń proces trwa ok. 15 min, po upływie których należy odczekać drugie tyle. W ten sposób pomieszczenie uzyskuje maksymalną czystość mikrobiologiczną powietrza, oraz wszystkich powierzchni.

Wiadomości z branży

Archiwum wiadomości

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
Obecna sytuacja nadal nie jest stabilna, epidemia COVID -19 zbiera żniwa na całym świecie. To globalny kryzys i realne, bardzo niebezpieczne zagrożenie dla życia milionów ludzi. Niesamowicie ważne jest zapobieganie dalszemu rozprzestrzenianiu się... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd