praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2019
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Architekt (retail)

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-02-11
Numer ogłoszenia: 336108


Twoja następna firma
Będziesz pracował po stronie inwestora, który posiada w portfolio galerie handlowe i dalsze plany inwestycyjne związane z rozwojem firmy na polskim rynku. Wraz ze wzrostem organizacji, rozwija się także zespół, do którego w tej chwili poszukujemy Architekta. Będziesz pracował w Warszawie.

Twoje następne stanowisko
W związku z powiększającym się portfolio obiektów handlowych w Polsce będziesz odpowiedzialny z ramienia firmy za koordynację procesów projektowych, kontakty z zewnętrznymi biurami, zarządcami obiektów, działem development. Będziesz odpowiadał za stworzenie wytycznych projektowania dla obiektów oraz powierzchni aranżacyjnych, za koncepcje i projekty budów, przebudów, rozbudów, modernizacji obiektów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z doświadczeniem architektonicznym przy obiektach handlowych. Odpowiedni Kandydat na to stanowisko będzie osobą kreatywną, przebojową, działającą szybko w zakresie podejmowania decyzji. Jeśli jesteś osobą, która wykonywała projekty w 3D, znasz środowisko Revit i chcesz rozpocząć karierę w cały czas rozwijającej się firmie będziesz odpowiednią osobą. Z racji międzynarodowego środowiska pracy - znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z osobami anglojęzycznymi jest niezbędna.

Co zyskujesz?
W zamian otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia zawodowego. Będziesz miał realny wpływ na podejmowane decyzje i dużą samodzielność. Będziesz brał udział w spotkaniach koordynacyjnych dla projektów. Będziesz miał możliwość budowania kariery i realizowania ambicji w oparciu o ciekawe projekty oraz rozwoju wraz z rozwojem firmy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd