praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Architekt (retail)

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-02-11
Numer ogłoszenia: 336108


Twoja następna firma
Będziesz pracował po stronie inwestora, który posiada w portfolio galerie handlowe i dalsze plany inwestycyjne związane z rozwojem firmy na polskim rynku. Wraz ze wzrostem organizacji, rozwija się także zespół, do którego w tej chwili poszukujemy Architekta. Będziesz pracował w Warszawie.

Twoje następne stanowisko
W związku z powiększającym się portfolio obiektów handlowych w Polsce będziesz odpowiedzialny z ramienia firmy za koordynację procesów projektowych, kontakty z zewnętrznymi biurami, zarządcami obiektów, działem development. Będziesz odpowiadał za stworzenie wytycznych projektowania dla obiektów oraz powierzchni aranżacyjnych, za koncepcje i projekty budów, przebudów, rozbudów, modernizacji obiektów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z doświadczeniem architektonicznym przy obiektach handlowych. Odpowiedni Kandydat na to stanowisko będzie osobą kreatywną, przebojową, działającą szybko w zakresie podejmowania decyzji. Jeśli jesteś osobą, która wykonywała projekty w 3D, znasz środowisko Revit i chcesz rozpocząć karierę w cały czas rozwijającej się firmie będziesz odpowiednią osobą. Z racji międzynarodowego środowiska pracy - znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z osobami anglojęzycznymi jest niezbędna.

Co zyskujesz?
W zamian otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia zawodowego. Będziesz miał realny wpływ na podejmowane decyzje i dużą samodzielność. Będziesz brał udział w spotkaniach koordynacyjnych dla projektów. Będziesz miał możliwość budowania kariery i realizowania ambicji w oparciu o ciekawe projekty oraz rozwoju wraz z rozwojem firmy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy „Trudno ocenić kandydata jedynie na podstawie jego kompetencji, doświadczenia i certyfikatów. Często na decyzję wpływa efekt pierwszego wrażenia lub efekt podobieństwa. Warto mieć świadomość istnienia pułapek, które zniekształcają obraz... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Największą pułapką, w jaką wpadają pracodawcy to fakt, że umniejszają wpływ, jaki na zespół ma nowa osoba przyjęta do pracy. Nowy pracownik może taki zespół wzmocnić, ale i sprawić, że dział zacznie się rozpadać” – mówi Joanna Żukowska,... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Presję płacową ze strony pracowników firmy najdobitniej mogą poczuć na początku roku. W większości przedsiębiorstw to czas na weryfikację poziomu wynagrodzeń oraz roczne premie. 35% polskich pracowników liczy na noworoczną podwyżkę pensji, nieco więcej... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by E-Ventures.pl SA | Powered by WDSP