praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Online Marketing Manager

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-02-13
Numer ogłoszenia: 337173


Twoja następna firma

Nasz Klient to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma, będąca liderem w swojej branży. Obecnie kluczowe obszary rozwoju firmy to online z naciskiem na mobile.

Twoje następne stanowisko

Twoim zadaniem będzie całościowa odpowiedzialność za zarządzanie budżetem, przygotowanie i realizację strategii marketingu online. Będziesz zajmować się planowaniem i zakupem mediów (współpracując z domem mediowym), rekomendacjami dotyczącymi mediów społecznościowych oraz realizacją kampanii przez social media. Do Twoich zadań, również będzie należeć nadzór nad programem afiliacyjnym oraz koordynacja działań online, w ramach kluczowych projektów dla firmy.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od Kandydatów oczekujemy eksperckiej wiedzy w obszarze marketingu online, planowania i zakupu mediów, popartej minimum 4 letnim doświadczeniem zdobytym najlepiej w domu mediowym. Twoje doświadczenie w obszarze zarządzania projektem lub małym zespołem, będzie mile widziane. Ważne aby możliwość poświęcenia się jednemu projektowi, była wartością napędzającą Cię do pracy i dawała dużo satysfakcji na co dzień.

Co zyskujesz?


Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie(w oparciu o umowę o pracę lub B2B) w bardzo dynamicznej organizacji zrzeszającej pasjonatów w swojej dziedzinie, atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i benefitów oraz dużą samodzielność i możliwości dalszego rozwoju.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy „Trudno ocenić kandydata jedynie na podstawie jego kompetencji, doświadczenia i certyfikatów. Często na decyzję wpływa efekt pierwszego wrażenia lub efekt podobieństwa. Warto mieć świadomość istnienia pułapek, które zniekształcają obraz... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Największą pułapką, w jaką wpadają pracodawcy to fakt, że umniejszają wpływ, jaki na zespół ma nowa osoba przyjęta do pracy. Nowy pracownik może taki zespół wzmocnić, ale i sprawić, że dział zacznie się rozpadać” – mówi Joanna Żukowska,... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Presję płacową ze strony pracowników firmy najdobitniej mogą poczuć na początku roku. W większości przedsiębiorstw to czas na weryfikację poziomu wynagrodzeń oraz roczne premie. 35% polskich pracowników liczy na noworoczną podwyżkę pensji, nieco więcej... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by E-Ventures.pl SA | Powered by WDSP