praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Brand Manager

Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
Ofertę dodano: 2018-02-13
Numer ogłoszenia: 337304


Twoja następna firma
Naszym Klientem jest producent farb, lakierów oraz produktów chemicznych w branży budowlanej. Do zespołu marketingowego poszukujemy Brand Managera z j. angielskim.

Twoje następne stanowisko
Do głównych zadań osoby na powyższym stanowisku będzie należało tworzenie i realizowanie strategii komunikacji produktowej, rozwijanie marek produktów dedykowanych do pielęgnacji drewna, wdrożenie działań mających na celu zwiększenie udziałów marki w rynku, zarządzanie, motywowanie i wspieranie podległego zespołu. Brand Manager będzie także odpowiadał za i kontrolę wykonania budżetu marketingowego dla podległej marki.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z min. 3 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej oraz kierunkowym wykształceniem. Kandydat powinien znać i stosować narzędzia marketingowe, posiadać umiejętności liderskie oraz bardzo dobrze znać język angielski. Kluczowe na tym stanowisku będą wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, analityczne oraz nastawienie na realizację celów.

Co zyskujesz?
Firma oferuje bardzo dobre warunki pracy- szeroki zakres odpowiedzialności, samodzielność, międzynarodowe środowisko pracy, konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych. Dodatkowo istnieje możliwość rozwoju w ramach struktury firmy oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach. Oferujemy kontakt na zastępstwo- ok 1,5 roku z realną możliwością przedłużenia współpracy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy „Trudno ocenić kandydata jedynie na podstawie jego kompetencji, doświadczenia i certyfikatów. Często na decyzję wpływa efekt pierwszego wrażenia lub efekt podobieństwa. Warto mieć świadomość istnienia pułapek, które zniekształcają obraz... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Największą pułapką, w jaką wpadają pracodawcy to fakt, że umniejszają wpływ, jaki na zespół ma nowa osoba przyjęta do pracy. Nowy pracownik może taki zespół wzmocnić, ale i sprawić, że dział zacznie się rozpadać” – mówi Joanna Żukowska,... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Presję płacową ze strony pracowników firmy najdobitniej mogą poczuć na początku roku. W większości przedsiębiorstw to czas na weryfikację poziomu wynagrodzeń oraz roczne premie. 35% polskich pracowników liczy na noworoczną podwyżkę pensji, nieco więcej... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by E-Ventures.pl SA | Powered by WDSP