praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Digital Marketing Manager

Miejsce pracy: Lubuskie, Zielona Góra
Ofertę dodano: 2018-02-14
Numer ogłoszenia: 337514

Twoja następna firma

Dla naszego klienta, producenta materiałów budowlanych poszukujemy kandydata na stanowisko: Digital Marketing Managera. Miejsce pracy: Poznań oraz okolice Zielonej-Góry (2/3x w tygodniu).

Twoje następne stanowisko

Digital Marketing Manager, podlegając bezpośrednio Dyrektorowi Działu Marketingu będzie odpowiedzialny przede wszystkim za wdrażaniei koordynowanie projektów marketingowych i działań digital w regionie CEE. Do jego zadań należeć będzie: przygotowywanie i egzekucja planu aktywności digitalowych dla obszaru CEE (PL, CZ, SK, HU, LT, LV, EE), udział w tworzeniu i rozwoju platform oraz narzędzi wspomagających procesy digital w działaniach komercyjnych firmy, rozwój narzędzi e-marketingowych (aplikacje mobilne, programy online, chatbot, itp.), tworzenie oraz prowadzenie kampanii e-marketingowych w oparciu o system marketing automation, zarządzanie systemem stron internetowych w regionie (CMS) oraz dbanie o poprawne ich funkcjonowanie, prowadzenie aktywności SEO oraz SEM, optymalizacja kanałów dystrybucji treści pod względem wymagań SEO, UX, koordynowanie działań w obszarze mediów społecznościowych, badanie i analiza efektywności podejmowanych działań w sieci, w tym wyników stron internetowych (KPI, ROI), stałe poszukiwanie kierunków rozwoju digital marketingu i wdrażanie nowych rozwiązań, mogących poprawić doświadczenia użytkowników i zwiększyć konwersję, zarządzanie złożonymi projektami z obszaru digital wymagającymi koordynacji aktywności kilku działów, planowanie i wdrażanie działań e-commerce i mobile marketingu, współpraca z centralą firmy za granicą oraz dostawcami narzędzi digital, zarządzanie podległym zespołem w Polsce, Czechach, na Węgrzech i w Krajach Bałtyckich.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od Kandydatów oczekujemy: doświadczenia w wyżej wymienionych obszarach, znajomości narzędzi analitycznych, doświadczenia w optymalizacji stron internetowych i innych cyfrowych kanałów dotarcia do odbiorcy pod kątem UX, doświadczenia w obszarze marketing automation, znajomości trendów i narzędzi z obszaru e-commerce i mobile marketingu, doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników Jeśli jesteś kreatywny, samodzielny, analityczny oraz posiadasz doświadczenie w digital marketingu na stanowisku menadżerskim zapraszamy do aplikowania!

Co zyskujesz?


Firma oferuje możliwość budowania zupełnie nowego zespołu oraz pracę dla potentata na rynku materiałów budowalnych, międzynarodowe środowisko!

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd