praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2019
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Customer Experience Director

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-02-14
Numer ogłoszenia: 337643


Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa sieć handlowa (retail) o silnej pozycji na polskim rynku, prowadząca sprzedaż w kanale e-commerce oraz sklepach stacjonarnych. Firma szczególnie dużą wagę przykłada do standardów obsługi na najwyższym poziomie oraz budowy trwałych relacji z klientami.

Twoje następne stanowisko
Do warszawskiej centrali firmy poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Customer Experience Director, związane ze strategicznym zarządzaniem działem marketingu skupionym na optymalizacji komunikacji omnikanałowej. Customer Experience Director będzie odpowiadać za rozwój programu lojalnościowego (analizy wyników i oczekiwań klientów, rekomendacje rozwiązań), pracę nad dalszym podnoszeniem standardów Customer Experience z uwzględnieniem badania potrzeb klientów, zapewnienie sprawnego funkcjonowania działań marketingowych omni channel oraz optymalizację pracy działu contact center. Customer Experience Director będzie także zarządzać zespołem, motywując i wspierając pracowników poprzez szkolenia, coaching i przekazywanie informacji zwrotnej, definiując kierunki dalszego rozwoju zawodowego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w obszarze zarządzania programami lojalnościowymi B2C i budowy relacji z klientami w ujęciu omni channel - mile widziane doświadczenie w branży Retail. Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z umiejętnością strategicznego planowania i zarządzania projektami, z doświadczeniem w zarządzaniu pracą zespołu i dobrą znajomością języka angielskiego.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop) oraz pakiet benefitów pozapłacowych i dużą swobodę w podejmowaniu decyzji biznesowych w obszarze rozwoju relacji z klientami.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd