praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Customer Experience Director

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-02-14
Numer ogłoszenia: 337643


Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa sieć handlowa (retail) o silnej pozycji na polskim rynku, prowadząca sprzedaż w kanale e-commerce oraz sklepach stacjonarnych. Firma szczególnie dużą wagę przykłada do standardów obsługi na najwyższym poziomie oraz budowy trwałych relacji z klientami.

Twoje następne stanowisko
Do warszawskiej centrali firmy poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Customer Experience Director, związane ze strategicznym zarządzaniem działem marketingu skupionym na optymalizacji komunikacji omnikanałowej. Customer Experience Director będzie odpowiadać za rozwój programu lojalnościowego (analizy wyników i oczekiwań klientów, rekomendacje rozwiązań), pracę nad dalszym podnoszeniem standardów Customer Experience z uwzględnieniem badania potrzeb klientów, zapewnienie sprawnego funkcjonowania działań marketingowych omni channel oraz optymalizację pracy działu contact center. Customer Experience Director będzie także zarządzać zespołem, motywując i wspierając pracowników poprzez szkolenia, coaching i przekazywanie informacji zwrotnej, definiując kierunki dalszego rozwoju zawodowego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w obszarze zarządzania programami lojalnościowymi B2C i budowy relacji z klientami w ujęciu omni channel - mile widziane doświadczenie w branży Retail. Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z umiejętnością strategicznego planowania i zarządzania projektami, z doświadczeniem w zarządzaniu pracą zespołu i dobrą znajomością języka angielskiego.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop) oraz pakiet benefitów pozapłacowych i dużą swobodę w podejmowaniu decyzji biznesowych w obszarze rozwoju relacji z klientami.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Utrzymanie wysokiego zaangażowania wśród pracowników to niezwykle ważny element funkcjonowania każdej firmy. O tym co najbardziej mobilizuje do działania niektórzy mówią wprost, inni nie chcą lub nawet nie potrafią dokładnie określić, co ich motywuje.... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Polscy pracownicy są podzieleni. Zdaniem 48,6 proc. lojalność przekłada się na finansowe i pozafinansowe korzyści. Pozostali nie mają zdania lub uważają, że nowi pracownicy otrzymują podobne warunki. Mimo wątpliwości Polacy są lojalni wobec swoich... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Pozycję w firmie budują nie tylko czyny, ale także słowa. Dlatego warto przeanalizować swój sposób komunikacji z szefem i poprawić go, zwłaszcza przed rozmową o podwyżce lub awansie” – radzi Aleksandra Pocheć, ekspertka międzynarodowego... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by E-Ventures.pl SA | Powered by WDSP