praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Group Brand Manager OTC

Miejsce pracy: Wielkopolskie, Poznań
Ofertę dodano: 2018-02-14
Numer ogłoszenia: 337713


Twoja następna firma
Naszym Klientem jest jeden z największych polskich producentów farmaceutycznych. Biuro firmy zlokalizowane jest w Poznaniu.

Twoje następne stanowisko
Osoba, która obejmie to stanowisko będzie tworzyła strategię marketingową produktów OTC oraz suplementów diety. Do kluczowych obowiązków będą należały: kreacja i wdrażanie zintegrowanych kampanii marketingowych, opracowywanie długoterminowych i krótkoterminowych planów, budowanie świadomości i wizerunku marki na rynku, całościowe zarządzanie portfolio produktów, monitorowanie i analiza aktywności sprzedażowych, współpraca z agencjami reklamowymi i domami mediowymi.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku w branży farmaceutycznej, która posiada doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji zintegrowanych kampanii marketingowych produktów OTC oraz suplementów diety jak również kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu marką, kategorią lub grupą marek. Dodatkowo posiada umiejętność zarządzania projektami w międzydziałowych zespołach, dynamizm i samodzielność w działaniu oraz zdolności przywódcze.

Co zyskujesz?
W zamian zatrudniona osoba otrzyma rynkowe wynagrodzenie wraz z pakietem dodatkowych świadczeń i benefitów oraz możliwość pracy z kluczowymi produktami jednego z największych polskich producentów farmaceutycznych.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy „Trudno ocenić kandydata jedynie na podstawie jego kompetencji, doświadczenia i certyfikatów. Często na decyzję wpływa efekt pierwszego wrażenia lub efekt podobieństwa. Warto mieć świadomość istnienia pułapek, które zniekształcają obraz... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Największą pułapką, w jaką wpadają pracodawcy to fakt, że umniejszają wpływ, jaki na zespół ma nowa osoba przyjęta do pracy. Nowy pracownik może taki zespół wzmocnić, ale i sprawić, że dział zacznie się rozpadać” – mówi Joanna Żukowska,... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Presję płacową ze strony pracowników firmy najdobitniej mogą poczuć na początku roku. W większości przedsiębiorstw to czas na weryfikację poziomu wynagrodzeń oraz roczne premie. 35% polskich pracowników liczy na noworoczną podwyżkę pensji, nieco więcej... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by E-Ventures.pl SA | Powered by WDSP