praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Technik Odzieżowy

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-03-13
Numer ogłoszenia: 354011


Twoja następna firma
Naszym klientem jest popularna, prężnie rozwijająca się polska marka odzieżowa, specjalizująca się w kolekcjach damskich.


Twoje następne stanowisko
Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie mobilna praca na terenie całego kraju: kontrola jakości odzieży w magazynie głównym oraz w zakładach podwykonawców, monitorowanie poprawności produkcji, kontrola międzyoperacyjna, kontrola zgodności procesów produkcyjnych z dokumentacja techniczną, zapewnienie utrzymania wymaganych standardów na etapie produkcji odzieży. W razie potrzeby konieczne może być zademonstrowanie pracownikom szwalni konkretnych rozwiązań, koniecznych przy danym modelu.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Idealny kandydat na to stanowisko posiada Wykształcenie kierunkowe min. średnie - związane z krawiectwem, branżą odzieżową. Ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ewentualnie min. 5 lat doświadczenia w pracy jako szwaczka, lider produkcji w branży odzieżowej. Zna zasady kroju i szycia odzieży damskiej. Jest dyspozycyjny i gotowy do pracy mobilnej - częstych wyjazdów służbowych. Cechuje się dokładnością, zorientowaniem na detale, wysoką motywacją do pracy. Zna pakiet MS Office i posiada czynne prawo jazdy kat. B.


Co zyskujesz?
Klient oferuje interesującą pracę dla prężnie rozwijającej się marki, pokrycie kosztów wyjazdów służbowych oraz - w razie potrzeby - samochód służbowy.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy „Pozycję w firmie budują nie tylko czyny, ale także słowa. Dlatego warto przeanalizować swój sposób komunikacji z szefem i poprawić go, zwłaszcza przed rozmową o podwyżce lub awansie” – radzi Aleksandra Pocheć, ekspertka międzynarodowego... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Wyobrażenie na temat danej firmy nie powstaje znikąd. To element, który organizacja może umiejętnie kreować i realnie na niego wpływać. Oto składowe, które pomogą zbudować wizerunek firmy przyjaznej cudzoziemcom i które przyciągną pracowników z innych... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Trudno ocenić kandydata jedynie na podstawie jego kompetencji, doświadczenia i certyfikatów. Często na decyzję wpływa efekt pierwszego wrażenia lub efekt podobieństwa. Warto mieć świadomość istnienia pułapek, które zniekształcają obraz... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by E-Ventures.pl SA | Powered by WDSP