praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Analityk ds. Modelowania Ryzyka Kredytowego

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-03-13
Numer ogłoszenia: 354097

Naszym Klientem jest jeden z największych banków w Polsce. Bank ten wyróżnia się silną pozycją rynkową oraz zespołem światowych ekspertów rynku finansowego. Obecnie, do Departamentu Zarządzania Ryzykiem poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Analityka ds. modelowania ryzyka kredytowego - pion korporacji

Do zadań nowego członka zespołu należeć będzie budowa i kalibracja modeli ratingowych oraz scoringowych. Analityk będzie odpowiedzialny za tworzenie od podstaw nowych modeli - przeprowadzanie analiz ilościowych pod kątem oceny ryzyka kredytowego, definiowanie i przygotowywanie danych na potrzeby modelowania, tworzenie dokumentacji modelu oraz udział we wdrażaniu modeli. Ponadto, osoba na tym stanowisku będzie również odpowiadać za analizy i optymalizację istniejących już modeli; będzie również brać udział w rozwoju narzędzi i metodologii modelowania ryzyka kredytowego.

Nasz Klient jest zainteresowany podjęciem współpracy z osobą, która posiada około 3 lata doświadczenia w obszarze ryzyka kredytowego, w tym korporacyjnego ryzyka kredytowego. Istotne będą również: znajomość metod statystycznych i analitycznych z obszaru modelowania ryzyka, znajomość SAS 4GL oraz umiejętność programowania w Python, R, SQL i VBA. Mile widziana będzie wiedza z zakresy Basel III/IV.

W zamian nasz Klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego w jednej z największych instytucji, która stawia na innowacje i nowe technologie. Ponadto, osoba dołączająca do zespołu może liczyć na współpracę z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie oraz program szkoleń. Bank oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy „Pozycję w firmie budują nie tylko czyny, ale także słowa. Dlatego warto przeanalizować swój sposób komunikacji z szefem i poprawić go, zwłaszcza przed rozmową o podwyżce lub awansie” – radzi Aleksandra Pocheć, ekspertka międzynarodowego... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Wyobrażenie na temat danej firmy nie powstaje znikąd. To element, który organizacja może umiejętnie kreować i realnie na niego wpływać. Oto składowe, które pomogą zbudować wizerunek firmy przyjaznej cudzoziemcom i które przyciągną pracowników z innych... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Trudno ocenić kandydata jedynie na podstawie jego kompetencji, doświadczenia i certyfikatów. Często na decyzję wpływa efekt pierwszego wrażenia lub efekt podobieństwa. Warto mieć świadomość istnienia pułapek, które zniekształcają obraz... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by E-Ventures.pl SA | Powered by WDSP