praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Kierownik Działu Projektowania Konstrukcji Budowlanych

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-03-13
Numer ogłoszenia: 354125


Twoja następna firma
Będziesz pracował dla polskiego biura projektowego. Od kilku lat firma rozwija się pozyskując nowe zlecenia, systematycznie powiększając kadrę inżynierską, angażując się w wykorzystanie nowoczesnych technologii w projektowaniu. Kolejnym krokiem dla firmy jest pozyskanie ambitnej osoby na stanowisko Kierownika Działu Projektowania Konstrukcji Budowlanych w Warszawie.

Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiadał za kierowanie zespołem projektantów oraz asystentów projektantów w branży konstrukcyjnej. Do Twoich zadań należeć będzie projektowanie konstrukcji budowlanych (obiekty kubaturowe: komercyjne, biurowe, mieszkaniowe, przemysłowe), rozdział zadań w zespole, konsultowanie rozwiązań i sytuacji problematycznych, sugerowanie optymalnych rozwiązań pod względem merytorycznym i kosztowym. Projekty wykonywane są w technologii 3D w środowisku Revit oraz AutoCad. Będziesz miał także kontakt z Klientami firmy na poziomie dyskusji o technicznych aspektach projektowanych budynków.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej z doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji dla obiektów kubaturowych. Odpowiedni Kandydat to osoba, która kierowała zespołem i charakteryzuje się dobrymi umiejętnościami interpersonalnymi. Powinieneś potrafić porozumiewać się w języku angielskim, być zorientowanym na realizację celów i nie objawiająca się wyzwań.

Co zyskujesz?
Otrzymasz wynagrodzenie na poziomie adekwatnym do Twojego doświadczenia zawodowego. Będziesz miał możliwość realizowania się jako menadżer kierując zespołem oraz wykorzystując nowoczesne technologie w projektowaniu.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Gwarancja dobrej atmosfery w firmie to dla 56 proc. Polaków wyznacznik atrakcyjnej oferty pracy - wynika z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń” Monster Polska. Wyżej, od relacji w zespole, znalazły się tylko pieniądze. Oto jak... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Utrzymanie wysokiego zaangażowania wśród pracowników to niezwykle ważny element funkcjonowania każdej firmy. O tym co najbardziej mobilizuje do działania niektórzy mówią wprost, inni nie chcą lub nawet nie potrafią dokładnie określić, co ich motywuje.... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Polscy pracownicy są podzieleni. Zdaniem 48,6 proc. lojalność przekłada się na finansowe i pozafinansowe korzyści. Pozostali nie mają zdania lub uważają, że nowi pracownicy otrzymują podobne warunki. Mimo wątpliwości Polacy są lojalni wobec swoich... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd