praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Projektant Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-03-13
Numer ogłoszenia: 354126


Twoja następna firma
Będziesz pracował dla dynamicznie rozwijającego się biura projektowego średniej wielkości. Firma angażuje się w coraz poważniejsze zlecenia korzystając z BIM oraz modelowania instalacji w 3D. Wraz z dalszym rozwojem, Nasz Klient poszukuje w tej chwili Projektanta Instalacji Sanitarnychw Warszawie.

Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiadał za projektowanie instalacji sanitarnych dla obiektów kubaturowych. Firma zaangażowana jest w różnorodne projekty, zarówno nowobudowane obiekty jak i aranżacje powierzchni komercyjnych czy biurowych. Do Twoich zadań będzie należało także koordynowanie zmian projektowych, porozumienie z projektantami innych branż, rysowanie instalacji w środowisku Revit oraz AutoCad.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby posiadającej uprawnienia projektowe w branży sieci i instalacji sanitarnych oraz posiadającej doświadczenie w projektowaniu instalacji HVAC bądź wodno-kanalizacyjncyh (instalacje wewnątrzbudynkowe). Doświadczenie związane z użytkowaniem programu Revit będzie dodatkowym atutem, chociaż chęć rozwoju i projektowania w 3D jest niezbędna.

Co zyskujesz?
Pracodawca oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość nauki środowiska Revit oraz rozwoju osobistego zarówno na poziomie wykorzystywanych technologii w projektowaniu oraz ciekawych projektów do zbudowania odpowiedniego portfolio.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Gwarancja dobrej atmosfery w firmie to dla 56 proc. Polaków wyznacznik atrakcyjnej oferty pracy - wynika z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń” Monster Polska. Wyżej, od relacji w zespole, znalazły się tylko pieniądze. Oto jak... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Utrzymanie wysokiego zaangażowania wśród pracowników to niezwykle ważny element funkcjonowania każdej firmy. O tym co najbardziej mobilizuje do działania niektórzy mówią wprost, inni nie chcą lub nawet nie potrafią dokładnie określić, co ich motywuje.... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Polscy pracownicy są podzieleni. Zdaniem 48,6 proc. lojalność przekłada się na finansowe i pozafinansowe korzyści. Pozostali nie mają zdania lub uważają, że nowi pracownicy otrzymują podobne warunki. Mimo wątpliwości Polacy są lojalni wobec swoich... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd