praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

District Manager

Miejsce pracy: Podkarpackie, Rzeszów
Ofertę dodano: 2018-03-13
Numer ogłoszenia: 354193


Twoja następna firma
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży odzieżowej, poszukujemy kandydata na stanowisko District Managera(region: Polska południowo- wschodnia).Twoje następne stanowisko
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie całościowe koordynowanie regionu oraz zarządzanie podległym zespołem pracowników, wraz z rekrutowaniem nowych pracowników. Rozwój regionu pod kątem sprzedaży i założonych celów będą należały do codziennych obowiązków. District Manager będzie odpowiedzialny za dbanie o zapewnianie przez zespoły najwyższej jakości obsługi klienta oraz odpowiedniej, zgodnej ze standardami ekspozycji towarów w sklepie. Do podstawowych obowiązków będzie także należała analiza wyników regionu, działań konkurencji oraz monitorowanie zmian rynkowych.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zapraszamy do aplikowania osoby posiadające doświadczenie w zarządzaniu regionem zdobyte na podobnym stanowisku w branży Retail. Warunkiem koniecznym jest umiejętność kierowania zespołem pracowników; motywowania go i rozwijania. Poszukujemy osoby zainteresowanej branżą fashion, odznaczającej się umiejętnością wyznaczania celów oraz ich kontrolowania. Szukamy osoby o wysoko rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych i analitycznych oraz mobilnej.


Co zyskujesz?
Nasz Klient zapewnia atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, odpowiedzialne zadania, pakiet benefitów pozapłacowych, niezbędne narzędzia pracy oraz pełne wdrożenie w stanowisko.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy „Pozycję w firmie budują nie tylko czyny, ale także słowa. Dlatego warto przeanalizować swój sposób komunikacji z szefem i poprawić go, zwłaszcza przed rozmową o podwyżce lub awansie” – radzi Aleksandra Pocheć, ekspertka międzynarodowego... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Wyobrażenie na temat danej firmy nie powstaje znikąd. To element, który organizacja może umiejętnie kreować i realnie na niego wpływać. Oto składowe, które pomogą zbudować wizerunek firmy przyjaznej cudzoziemcom i które przyciągną pracowników z innych... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Trudno ocenić kandydata jedynie na podstawie jego kompetencji, doświadczenia i certyfikatów. Często na decyzję wpływa efekt pierwszego wrażenia lub efekt podobieństwa. Warto mieć świadomość istnienia pułapek, które zniekształcają obraz... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by E-Ventures.pl SA | Powered by WDSP