praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Dyrektor Eksportu

Miejsce pracy: Śląskie, Katowice
Ofertę dodano: 2018-03-13
Numer ogłoszenia: 354195


Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Eksportu.


Twoje następne stanowisko
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało zarządzanie działem eksportu oraz jego rozbudowa. Dyrektor Eksportu będzie odpowiedzialny za opracowywanie, wdrażanie oraz sprawowanie nadzoru nad strategią oraz realizacją planów sprzedażowych na podległych rynkach. Do obowiązków będzie należał kontakt z kluczowymi klientami, negocjowanie warunków współpracy oraz reprezentowanie firmy na targach zagranicznych.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Do aplikowania zachęcamy osoby posiadające co najmniej kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu działami eksportu, zdobyte w firmach z branży FMCG. Posiadanie umiejętności: negocjacyjnych, zarządzania zespołem, budowania długofalowych relacji z klientami oraz płynna znajomość języka angielskiego są wymagane. Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.


Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Dodatkowo firma oferuje niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków narzędzia, oraz zapewnia przyjazną atmosferę do pracy.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Gwarancja dobrej atmosfery w firmie to dla 56 proc. Polaków wyznacznik atrakcyjnej oferty pracy - wynika z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń” Monster Polska. Wyżej, od relacji w zespole, znalazły się tylko pieniądze. Oto jak... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Utrzymanie wysokiego zaangażowania wśród pracowników to niezwykle ważny element funkcjonowania każdej firmy. O tym co najbardziej mobilizuje do działania niektórzy mówią wprost, inni nie chcą lub nawet nie potrafią dokładnie określić, co ich motywuje.... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Polscy pracownicy są podzieleni. Zdaniem 48,6 proc. lojalność przekłada się na finansowe i pozafinansowe korzyści. Pozostali nie mają zdania lub uważają, że nowi pracownicy otrzymują podobne warunki. Mimo wątpliwości Polacy są lojalni wobec swoich... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd