praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2019
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Starszy Architekt

Miejsce pracy: Wielkopolskie, Poznań
Ofertę dodano: 2018-05-23
Numer ogłoszenia: 401951


Twoja następna firma
Twój następny pracodawca to międzynarodowy generalny wykonawca działający w obszarze projektów wielkopowierzchniowych, zarówno w sektorze magazynowym jak i przemysłowym. Obecnie, w związku z rozwojem firmy, zaszła konieczność wzmocnienia zespołu, Nasz Klient poszukuje doświadczonych Kandydatów na stanowisko Starszego Architekta w Poznaniu.


Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiedzialny za tworzenie koncepcji oraz koordynowanie projektów architektonicznych dla obiektów wielkopowierzchniowych. Będziesz brał udział w spotkaniach z inwestorami służąc wiedzą techniczną, odpowiadać za realizację procesów projektowych, koordynację z biurami zewnętrznymi i międzybranżowo. Będziesz odpowiedzialny za optymalizację procesów w zakresie projektowania, współpracę z centralą za granicą, partnerami zewnętrznymi.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z wykształceniem architektonicznym, które posiada już doświadczenie zawodowe w tym obszarze. Odpowiedni Kandydat to osoba, która pracowała w biurze architektonicznym lub w generalnym wykonawstwie, posiada uprawnienia projektowe i zna dobrze program Revit. Niezbędne jest porozumiewanie się w języku angielskim i niemieckim. Jeśli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną, nastawioną na realizację celów będziesz odpowiednim Kandydatem na to stanowisko.


Co zyskujesz?
Pracując w firmie masz możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku oraz w wewnętrznych strukturach firmy. Będziesz mieć realny wpływ na wprowadzanie zmian i optymalizację procesów projektowych. Nasz Klient oferuje pakiet benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd