praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2019
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Specjalista ds. Projektowania i Przygotowania Inwestycji

Miejsce pracy: Wielkopolskie, Poznań
Ofertę dodano: 2018-05-24
Numer ogłoszenia: 402658

Twoja następna firma
Twój następny pracodawca to renomowana na polskim rynku spółka deweloperska, która może pochwalić się portfolio wielu zrealizowanych projektów inwestycyjnych. Firma działa głównie w sektorze mieszkaniowym. Obecnie, w związku z koniecznością wzmocnienia zespołu, Nasz Klient poszukuje Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Projektowania i Przygotowania Inwestycji w Poznaniu.

Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiedzialny za koordynację projektową w procesie inwestycyjnym. Do Twoich obowiązków należał będzie kontakt z zewnętrznymi biurami projektowymi, pilnowanie harmonogramów w procesie, koordynacja procesów uzyskiwania niezbędnych pozwoleń oraz kompletowania dokumentacji. Będziesz wspierał proces na etapie realizacji koordynując aspekty związane z dokumentami, kontaktem budowy z projektantami, obieg informacji, proces uzyskiwania pozwolenia na użytkowanie, etc.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z wykształceniem architektonicznym, które posiadają już doświadczenie zawodowe w tym obszarze. Odpowiedni Kandydat to osoba, która pracowała po stronie dewelopera lub biura architektonicznego. Powinieneś wiedzieć jak wygląda proces inwestycyjny i być zaznajomiony z jego formalnymi aspektami w zakresie procedur administracyjnych i wymaganej dokumentacji. Jeśli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną, nastawioną na realizację celów będziesz odpowiednim Kandydatem na to stanowisko.

Co zyskujesz?
W zamian będziesz zmógł realizować swoje ambicje przy ciekawych i rozpoznawalnych projektach na rynku w spółce o ugruntowanej pozycji w branży nieruchomości. Będziesz pracował w dynamicznym zespole z dużą dozą samodzielnych obowiązków mając realny wpływ na proces budowy nowych obiektów.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd