praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2019
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Business Development Support

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 402860

Dla jednego z naszych Klientów, rozpoznawalnej globalnie firmy prawniczej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych dołączeniem do działu Marketingu w Centrum Warszawy na stanowisku Business Development Support.

Dział Business Development odpowiedzialny jest za wsparcie Klienta wewnętrznego (specjalistów ds. marketingu, prawników, partnerów) na poziomie międzynarodowym w kontekście zadań administracyjnych oraz koordynacji projektów marketingowych. Do kluczowych obowiązków na tym stanowisku należy: planowanie oraz kontrola przebiegu aktywnych projektów, koordynowanie komunikacji z Klientem wewnętrznym oraz pozostałymi działami marketingu, przygotowywanie oraz zbieranie dokumentacji projektowej.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia zawodowego zdobytego w środowisku międzynarodowym w obszarze wsparcia marketingowego, zarządzania projektami, administracji - atutem będzie doświadczenie w branży Shared Service Centers. Ze względu na międzynarodowy charakter pracy wymagana jest płynna znajomość języka angielskiego (poziom C1). Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi oraz organizacyjnymi, umiejętnością priorytetyzowania zadań oraz dbałością o szczegóły i jakość pracy.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, benefity pozapłacowe oraz możliwość współpracy w międzynarodowym i profesjonalnym środowisku, w jednym z nowoczesnych biur w centrum Warszawy.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd