praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2019
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Kierownik ds. Planowania Ofert Promocyjnych (Retail)

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 402861


Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa marka kosmetyczna oferująca szerokie portfolio produktów najwyższej jakości. Firma prowadzi sprzedaż zarówno w sieci salonów stacjonarnych, jak i w E-commerce.

Twoje następne stanowisko
W związku z dalszym rozwojem marki poszukujemy obecnie do warszawskiego biura firmy Kandydatów na stanowiskoKierownik ds. Planowania Ofert Promocyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie oferty promocyjnej dostępnej dla klientów w sprzedaży stacjonarnej i w kanale e-commerce (dobór produktów w ofercie promocyjnej, definiowanie celów KPI dla kampanii, definiowanie mechaniki akcji promocyjnej w punktach sprzedaży) oraz analizy sprzedażowe i badanie efektywności kampanii - wspólnie z działem analitycznym.Kierownik ds. Planowania Ofert Promocyjnych będzie ponadto odpowiadać za raportowanie wyników kampanii oraz współpracę przy tworzeniu rocznych planów marketingowych dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy min. 3-letniego doświadczenia w trade marketingu/ pracy przy tworzeniu ofert promocyjnych, wiedzy z zakresu pricingu, rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz dobrej znajomości MS Excel i Power Point. Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem lub grupami projektowymi oraz dobrą znajomością języka angielskiego. Preferowane doświadczenie w sieciach retailowych lub kanale sprzedaży bezpośredniej.


Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji o rozpoznawalnej, uznanej marce, pracę w międzynarodowym środowisku, pakiet benefitów pozapłacowych oraz atrakcyjną lokalizację biura w Warszawie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd