praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Miejsce pracy: Opolskie, Opole
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 402866


Twoja następna firma
Dla naszego klienta, wiodącej na rynku firmy świadczącej profesjonalne usługi dla branży transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży B2B. Firma bardzo dynamicznie się rozwija, oferując duże możliwości rozwoju i ciekawą pracę.

Twoje następne stanowisko
Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na terenie województwa opolskiego, głównie firmy z branży transportowo-logistycznej. Ponadto, nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za badanie potrzeb klienta, przygotowywanie ofert handlowych, doradztwo w zakresie oferowanego produktu, a także rozwój długofalowych relacji z klientami. Specjalista ds. Sprzedaży B2B w celu wzmacniania relacji będzie również prowadził spotkania biznesowe na podległym regionie.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z min. 2-letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B, szczególnie w zakresie sprzedaży usług dla transportu ciężkiego. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, oraz umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży będą atutem. Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba z doświadczeniem w pozyskiwaniu i rozwijaniu relacji z klientami biznesowymi, komunikatywna, zaangażowana w pracę, a także gotowa do odbywania podróży służbowych.


Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje ciekawą i stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, wszelkie narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód), wynagrodzenie dwuskładnikowe (stabilna podstawa + system premiowy uzależniony od wyników), program szkoleniowo-rozwojowy, dodatkowe benefity.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd