praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Business Development Manager

Miejsce pracy: Małopolskie, Kraków
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 402934


Twoja następna firma
Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta, zajmującego się sprzedażą systemów drzwiowych dla branży transportowej, w związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Development Managera.


Twoje następne stanowisko
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedażowych w podległym regionie. W początkowym okresie do głównych obowiązków BDM będzie należała analiza rynku, pod kątem prowadzonych projektów i możliwości rozwoju. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem sprzedażowym oraz koordynowanie projektu dla klienta.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Do aplikowania zachęcamy osoby posiadające kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu procesem sprzedażowym w branży technicznej oraz posiadających wyższe wykształcenie, preferowane techniczne. Posiadanie umiejętności negocjacyjnych, analitycznych oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami są wymagane. Od kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, ciekawe wyzwania oraz stabilne warunki zatrudnienia. Klient zapewnia możliwości rozwoju, wszystkie narzędzia potrzebne do pracy oraz pakiet benefitów pozapłacowych.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd