praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2019
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Kierownik kontraktu

Miejsce pracy: Małopolskie, Kraków
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 402952


Twoja następna firma
Będziesz pracował dla spółki z międzynarodowym kapitałem, która jest obecna na polskim rynku i zbudował już portfolio realizacji w różnych sektorach budownictwa kubaturowego. W związku z dalszym rozwojem i pozyskiwaniem kontraktów budowlanych w Małopolsce nasz Klient chce wzmocnić swoje regionalne biuro

Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiedzialny za całościowe zarządzanie kontraktem budowlanym. Będziesz zaangażowany w rozmowy z Klientem oraz nadzorowanie projektu na etapie realizacji inwestycji. Będziesz odpowiedzialny za budżet, umowy oraz negocjacje. Do Twoich zadań należeć będzie zrealizowanie ustaleń z Klientem w założonym czasie w odpowiednim budżecie przy wypracowaniu dla firmy odpowiedniej marży.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu projektu od początku do końca wraz z budżetem realizacyjnym. Wcześniejsza praca dla generalnego wykonawcy jest istotna ze względu na znajomość procesu inwestycyjnego od tej strony oraz schematów realizacji wykonawstwa. Wiedza i umiejętności techniczne będą istotne dla naszego Klienta. Doświadczenie z inwestycji o charakterze handlowym oraz znajomość j. angielskiego będą Twoim dużym atutem.

Co zyskujesz?
W zamian otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia zawodowego, pakiet benefitów pozapłacowych. Firma stawia na relacje interpersonalne i wybór osób z umiejętnościami zarządzania ludźmi i oferuje pracę w dobrej atmosferze.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd