praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Facility Manager

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 402963


Twoja następna firma
Będziesz pracował po stronie właściciela obiektów kubaturowych, który posiada portfolio samodzielnie zarządzanych nieruchomości. Jest to spółka z międzynarodowym kapitałem, która koncentruje się na obiektach w różnych lokalizacjach w kraju. Poszukujemy osoby do Warszawy, która obejmie stanowisko Facility Managera.

Twoje następne stanowisko
Będziesz pracował w Warszawie świadcząc usługi technicznego utrzymania nieruchomości dla dużego obiektu biurowego w centrum miasta. Będziesz współpracował z firmami świadczącymi usługi FM, kontrolował budżety i odpowiadał za poprawne działanie budynku. Będziesz odpowiadał za procesy inwestycyjne w tym te związane z modernizacjami instalacji sanitarnych (HVAC oraz wodno-kanalizacyjnych) oraz za techniczne aspekty dostosowania powierzchni biur pod wymagania najemców. Będziesz także świadczył rolę consultingową i doraźne usługi dla obiektów w innych lokalizacjach dlatego mogą pojawić się okazjonalne wyjazdy w delegacje.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Szukamy wraz z naszym Klientem osoby doświadczonej w technicznym utrzymaniu nieruchomości oraz posiadającej doświadczenie w pracach związanych z wykonawstwem bądź modernizacją instalacji sanitarnych. Musisz posługiwać się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym komunikację (raportowanie dwujęzyczne).

Co zyskujesz?
W zamian otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz pracę pełna wyzwań związanych z zapewnieniem najlepszej możliwej jakości i komfortu korzystania z obiektów znajdujących się pod Twoją opieką.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Gwarancja dobrej atmosfery w firmie to dla 56 proc. Polaków wyznacznik atrakcyjnej oferty pracy - wynika z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń” Monster Polska. Wyżej, od relacji w zespole, znalazły się tylko pieniądze. Oto jak... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Utrzymanie wysokiego zaangażowania wśród pracowników to niezwykle ważny element funkcjonowania każdej firmy. O tym co najbardziej mobilizuje do działania niektórzy mówią wprost, inni nie chcą lub nawet nie potrafią dokładnie określić, co ich motywuje.... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Polscy pracownicy są podzieleni. Zdaniem 48,6 proc. lojalność przekłada się na finansowe i pozafinansowe korzyści. Pozostali nie mają zdania lub uważają, że nowi pracownicy otrzymują podobne warunki. Mimo wątpliwości Polacy są lojalni wobec swoich... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd