praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Project Manager (fit out powierzchni biurowych)

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 402966


Twoja następna firma
Będziesz pracował dla spółki deweloperskiej realizującej inwestycje biurowe w Warszawie. Firma posiada już w portfolio kilka zrealizowanych projektów komercyjnych. W planach są jednak kolejne budynki budowane lub modernizowane, stąd nasz Klient poszukuje do Warszawy Project Manager odpowiedzialnego za fit outy powierzchni biurowych dla najemców.

Twoje następne stanowisko
Będziesz kompleksowo odpowiedzialny za proces przygotowania oraz realizacji inwestycji obejmujący planowanie, budowanie budżetów, kreowanie koncepcji i optymalizacje projektów, zlecenie prac odpowiednim podwykonawcom oraz kontrola wykonania zadań. Do twoich zdań będzie należało utrzymanie relacji z Klientami, koordynowanie wszystkich działań osób zaangażowanych w proces inwestycyjny, zarządzanie zespołem i współpraca z innymi działami firmy. Twoja odpowiedzialność obejmie doprowadzenie projektu do końca, odbiory techniczne i przekazanie powierzchni najemcom oraz rozliczenie projektu.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Nasz Klient poszukuje osoby z doświadczeniem w podobnych realizacjach, która dołączy do zespołu i wzmocni go z miejsca wiedzą i doświadczeniem z zakresu prowadzenia takich inwestycji. Odpowiedni Kandydat będzie posiadał wiedzę techniczną z zakresu zarządzania projektem, wiedzę z zakresu prawa budowlanego oraz rynku wykonawców. Powinieneś wykazać się zdolnościami budowania i utrzymywania relacji biznesowych oraz koordynowania działań dotyczących projektu wewnątrz oraz na zewnątrz firmy.

Co zyskujesz?
W zamian otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do twojego doświadczenia zawodowego wraz z prywatną opieką medyczną oraz premiami uzależnionymi od wyników.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Gwarancja dobrej atmosfery w firmie to dla 56 proc. Polaków wyznacznik atrakcyjnej oferty pracy - wynika z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń” Monster Polska. Wyżej, od relacji w zespole, znalazły się tylko pieniądze. Oto jak... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Utrzymanie wysokiego zaangażowania wśród pracowników to niezwykle ważny element funkcjonowania każdej firmy. O tym co najbardziej mobilizuje do działania niektórzy mówią wprost, inni nie chcą lub nawet nie potrafią dokładnie określić, co ich motywuje.... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Polscy pracownicy są podzieleni. Zdaniem 48,6 proc. lojalność przekłada się na finansowe i pozafinansowe korzyści. Pozostali nie mają zdania lub uważają, że nowi pracownicy otrzymują podobne warunki. Mimo wątpliwości Polacy są lojalni wobec swoich... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd