praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2019
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Project Manager (inwestycje mieszkaniowe)

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 402971


Twoja następna firma
Będziesz pracował dla firmy deweloperskiej, stawiającej na jakość i innowacyjność w prowadzeniu inwestycji. Spółka ma za sobą zrealizowane z powodzeniem inwestycje w Warszawie oraz plany związane z dalszym dostarczaniem obiektów na rynek. W związku z powyższym oraz chęcią dostarczania Klientom jak najlepszej jakości użytkowanych powierzchni, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Managera dla inwestycji mieszkaniowych w Warszawie, który podziela wizję firmy i wzmocni zespół wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem.

Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiedzialny za kompleksowe koordynowanie inwestycji włączając planowanie i przygotowanie procesu, skonstruowanie i kontrolę nad budżetem przy wprowadzaniu optymalizacji projektowych. Do Twoich zadań należeć będzie uzyskanie niezbędnych decyzji oraz pozwoleń, kontrola dokumentacji projektu, a także wybór i utrzymywanie relacji z wykonawcami, projektantami, z partnerami zewnętrznymi. Będziesz odpowiedzialny za nadzór nad realizacją inwestycji, raportowanie jej postępów oraz jej finalne rozliczenie.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Nasz Klient poszukuje Kandydatów, którzy pracowali na podobnych stanowiskach w innych firmach deweloperskich, dzięki czemu znają cały proces przygotowania i realizacji inwestycji ze strony inwestora. Firmie zależy na osobach, które działały samodzielnie i mają kompleksowe spojrzenie na wszystkie procesy związane z prowadzeniem inwestycji, działałyby głównie koordynacyjne, ale tez nie bałyby się zakasać własnych rękawów do pracy. Wiedza z zakresu prawa budowlanego, rynku wykonawców i podwykonawców oraz umiejętności negocjacyjne będą silnym argumentem w jęku Kandydata. Liczymy na zaangażowane osoby o zdolnościach interpersonalnych chcących i potrafiących pracować w zespołach i z własnymi zespołami.

Co zyskujesz?
Firma wyposaży Cię w niezbędne narzędzia pracy jak telefon, laptop oraz własna ekspertyza i doświadczenie, jednocześnie oferując wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego. Będziesz mógł też liczyć na premie uzależnione od wyników oraz prywatną opiekę medyczną.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd