praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Manager Kategorii

Miejsce pracy: Małopolskie, Kraków
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 403019


Twoja następna firma
Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji zajmującej się sprzedażą produktów z branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera Kategorii z lokalizacją w Krakowie.

Twoje następne stanowisko
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie rynkiem na obszarze Europy Wschodniej poprzez analizę i kształtowanie gamy asortymentowej i cenowej w obrębie powierzonej kategorii. Do obowiązków Managera Kategorii będzie należało zarządzanie współpracą z obecnymi dostawcami i poszukiwanie nowych, a także planowanie i koordynowanie akcji promocyjnych. Będzie odpowiadała za politykę cenową, jak również za monitorowanie trendów panujących na rynku i działania konkurencji.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Do aplikowania zachęcamy osoby posiadające min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. zakupów lub Managera Kategorii w branży FMCG lub retail rozumiejące procesy kształtowania marży. Wymagane są również umiejętności negocjacyjne, analityczne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z kontrahentami. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 oraz programów Excel i Power Point są również konieczne.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pełne wprowadzenie do pracy na stanowisku oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Utrzymanie wysokiego zaangażowania wśród pracowników to niezwykle ważny element funkcjonowania każdej firmy. O tym co najbardziej mobilizuje do działania niektórzy mówią wprost, inni nie chcą lub nawet nie potrafią dokładnie określić, co ich motywuje.... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Polscy pracownicy są podzieleni. Zdaniem 48,6 proc. lojalność przekłada się na finansowe i pozafinansowe korzyści. Pozostali nie mają zdania lub uważają, że nowi pracownicy otrzymują podobne warunki. Mimo wątpliwości Polacy są lojalni wobec swoich... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Pozycję w firmie budują nie tylko czyny, ale także słowa. Dlatego warto przeanalizować swój sposób komunikacji z szefem i poprawić go, zwłaszcza przed rozmową o podwyżce lub awansie” – radzi Aleksandra Pocheć, ekspertka międzynarodowego... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd