praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji

Miejsce pracy: Pomorskie, Gdynia
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 403186

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest deweloper powierzchni mieszkaniowych, który w związku z dalszym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji

Twoje następne stanowisko
Osoba, która obejmie stanowisko Kierownika ds. Przygotowania Inwestycji odpowiadać będzie za kompleksowe przygotowanie oraz wsparcie procesu inwestycyjnego, od fazy przedinwestycyjnej, poprzez projektowanie, do momentu przekazania obiektu do użytkowania.Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji będzie odpowiadać za nadzór na procesem projektowania, uzyskania niezbędnych pozwoleń administracyjnych, decyzji, uzgodnień oraz za kontakt z urzędami i gestorami mediów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę parametrów technicznych nowych terenów inwestycyjnych oraz kalkulację wstępnych kosztów realizacji.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Osoba, która pomyślnie przejdzie rekrutację posiadać będzie doświadczenie przy projektach mieszkaniowych(najchętniej osiedlach lub inwestycjach wieloetapowych)zdobyte na podobnym stanowisku w pracy w strukturach deweloperskich. Wymagane jest również wykształcenie wyższe techniczne oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Co zyskujesz?
Klient oferuje pracę w organizacji, która od wielu lat obecna jest na rynku polskim i jest pracodawcą zorientowanym na rozwój swoich pracowników. Poza przyjazną atmosferą pracy w zespole profesjonalistów firma zapewnia dużą dawkę samodzielności i atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt managerski, samochód, telefon, laptop, system premiowy)

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Gwarancja dobrej atmosfery w firmie to dla 56 proc. Polaków wyznacznik atrakcyjnej oferty pracy - wynika z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń” Monster Polska. Wyżej, od relacji w zespole, znalazły się tylko pieniądze. Oto jak... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Utrzymanie wysokiego zaangażowania wśród pracowników to niezwykle ważny element funkcjonowania każdej firmy. O tym co najbardziej mobilizuje do działania niektórzy mówią wprost, inni nie chcą lub nawet nie potrafią dokładnie określić, co ich motywuje.... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Polscy pracownicy są podzieleni. Zdaniem 48,6 proc. lojalność przekłada się na finansowe i pozafinansowe korzyści. Pozostali nie mają zdania lub uważają, że nowi pracownicy otrzymują podobne warunki. Mimo wątpliwości Polacy są lojalni wobec swoich... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd