praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2019
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

HR Administrator

Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 403215


Your new company

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży ubezpieczeń i reasekuracji poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko HR Administratora.

Your new role

Na tym stanowisku do głównych obowiązków należy zajmowanie się pełnym cyklem życia pracownika (zatrudnienie, zakończenie współpracy, transfery, awanse) we współpracy z HR Business Partnerem oraz lokalnymi HR Managerami. Do obowiązków należeć będzie również zarządzanie rolami wewnątrz organizacji ich tworzeniem, modyfikacją i zamykaniem, bycie pierwszym punktem kontaktowym dla osób spoza organizacji w kwestiach związanych z HR, administrowanie danych pracowniczych w systemie.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w pięcioosobowym zespole i będzie odpowiedzialna za pracę na rynku brytyjskim, dlatego praca odbywać będzie się wyłącznie w j. angielskim.


What you'll need to succeed

Na tym stanowisku najlepiej sprawdzą się osoby posiadające doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku, płynnie posługująca się językiem angielskim w mowie i piśmie.What you'll get in return

Nasz klient oferuje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku renomowanej firmy ubezpieczeniowej, możliwość pogłębienia swojego doświadczenia zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów.


What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd