praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2019
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Dyrektor Sprzedaży

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 403271

Twoja następna firma
Firma technologiczna, oferująca software IT dla Biznesu. Wiodący partner światowego lidera rozwiązań CRM na polskim rynku.

Twoje następne stanowisko

To pozycja Dyrektora Sprzedaży w firmie, która jest wiodącym dostawcą rozwiązań CRM oraz usług outsourcingu IT.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało operacyjne wsparcie i nadzór nad 7 osobowym zespołem na każdym etapie procesu sprzedażowego oraz inicjowanie działań mających na celu optymalizację pracy zespołu. Dyrektor Sprzedaży będzie współpracował bezpośrednio z Zarządem Spółki (współtworzenie strategii sprzedaży, celów finansowych, pozycjonowania firmy, możliwości wdrożenia nowych produktów i usług), a także z kluczowymi partnerami biznesowymi spółki oraz z zespołami technicznymi i projektowymi. Ponadto analiza oraz raportowanie wskaźników procesu sprzedażowego oraz monitorowanie i nadzór nad poziomem realizacji zakontraktowanych projektów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Powinieneś posiadać ponad 2 - letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora lub Kierownika sprzedaży produktów, systemów czy usług IT, udokumentowane sukcesami. Minimum 2 - 4 letnie doświadczenie na stanowisku Key Account Managera w produktowym lub usługowym obszarze IT. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, na poziomie C1 oraz doświadczenie we współpracy z anglojęzycznym partnerem biznesowym jest obligatoryjne. Wymagana jest również obszerna znajomość rynku IT (w szczególności rozwiązań typu CRM lub Cloud). Idealnym kandydatem na to stanowisko będzie osoba o wysokim poziomie kompetencji menadżerskich i przywódczych oraz posiadająca doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym. Ponadto osoba samodzielna, odpowiedzialna, silnie zorientowana na osiągnięcie wyznaczonych celów.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje pracę w oparciu o umowę B2B, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny. Ponadto możliwość rozwoju, poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Dodatkowo, praca odbywa się w przestronnym biurze z ogrodem.Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd