praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

KS Service

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Goleniowie i produkującej materiały ścierne, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Poszukuje pracownika na stanowisko

Konfekcjoner Materiałów Ściernych - Lekka praca w Goleniowie

Miejsce pracy: Zachodniopomorskie, Szczecin
Ofertę dodano: 2018-05-25
Numer ogłoszenia: 403429

- Czy zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu, rozwoju i możliwości pięcia się po szczeblach kariery, by w przyszłości mieć realną możliwość objęcia wysokiego stanowiska w wybranych przez Ciebie działach?

- Czy zależy Ci na komfortowych warunkach w miejscu zatrudnienia (wyremontowana, przestronna hala, elegancka stołówka, pokój relaksu, przyjazna atmosfera itd.)?

- Czy chcesz wykonywać lekką i przyjemną pracę produkcyjną, a przy tym zdobyć cenne doświadczenie?


APLIKUJ DO NAS, A MY ZAGWARANTUJEMY CI :

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stawkę w wysokości 15 zł/godz. brutto, a także dodatek motywacyjny w postaci wysokiej premii (tu: premia uznaniowa, jakościowa oraz premia za realizację planu).

Ponadto zapewniamy profesjonalne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska, pracę bez weekendów - wyłącznie od poniedziałku do piątku. Zapewniamy także możliwość odbycia szkoleń na wózki widłowe lub suwnice.


DO ZAKRESU TWOICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:

Pakowanie i klejenie taśm z papieru ściernego, obsługa maszyn i urządzeń w procesie konfekcjonowania, sprawdzanie jakości wykonanych produktów oraz prace pomocnicze podczas produkcji.


JEDYNE CZEGO OCZEKUJEMY, TO:

Chęci do pracy i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków oraz gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00).APLIKUJ TERAZ, A MY ZADBAMY O TWÓJ ROZWÓJ!

Masz pytania? Zadzwoń teraz: 504-862-677


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Utrzymanie wysokiego zaangażowania wśród pracowników to niezwykle ważny element funkcjonowania każdej firmy. O tym co najbardziej mobilizuje do działania niektórzy mówią wprost, inni nie chcą lub nawet nie potrafią dokładnie określić, co ich motywuje.... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Polscy pracownicy są podzieleni. Zdaniem 48,6 proc. lojalność przekłada się na finansowe i pozafinansowe korzyści. Pozostali nie mają zdania lub uważają, że nowi pracownicy otrzymują podobne warunki. Mimo wątpliwości Polacy są lojalni wobec swoich... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Pozycję w firmie budują nie tylko czyny, ale także słowa. Dlatego warto przeanalizować swój sposób komunikacji z szefem i poprawić go, zwłaszcza przed rozmową o podwyżce lub awansie” – radzi Aleksandra Pocheć, ekspertka międzynarodowego... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd