praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2018
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

Polski HR A-Trybut

Polski HR A-Trybut S.A. Jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Sprzedawca w sklepie z akcesoriami do kuchni i salonu

Poszukuje pracownika na stanowisko

Praca dla niepełnosprawnych

Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa
Ofertę dodano: 2018-09-26
Numer ogłoszenia: 407989

Obowiązki:
Niech nie zmyli Cię stanowisko sprzedawca, szukamy pracownika do ekskluzywnego sklepu z artykułami dekoracyjnymi do kuchni i salonu. Do Twoich obowiązków należeć będzie miła i profesjonalna obsługa klienta, doradzanie mu i dopiero na końcu sprzedaż towaru.
Pamiętamy, że „klienci kupują oczami” stąd do Twoich obowiązków należy zadbanie o właściwy wystrój i porządek w sklepie.

Wymagania:
Do swojego zespołu zapraszamy kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności szukających ciekawej i komfortowej pracy. Czekamy na osoby otwarte, komunikatywne, umiejących nawiązywać relacje z potencjalnym klientem. Naszą pasją są piękne mieszkania stąd z przyjemnością powitamy osoby dzielące takie zainteresowania, interesujące się nowymi trendami w wyposażeniu wnętrz.

Oferujemy:
Chcemy, aby nasi pracownicy pozostali z nami na długie lata, dlatego proponujemy stabilną umowę o pracę, z trakcyjnym wynagrodzeniem. Sklepy ulokowane są w największych warszawskich Galeriach Handlowych, doskonałym dojazdem komunikacją miejską.
Proponujemy możliwość wyboru wymiaru czasu pracy pełen etat lub jego część.
Elastyczny grafik pozwoli na łączenie pracy z życiem osobistym, nauką czy wychowaniem dzieci.

joanna.kubica@polskihr.pl


<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd