praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2019
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

Prowork

Prowork Recruitment. Praca w kraju i za granicą. Posiadamy 10 lat doświadczenia w międzynarodowej rekrutacji w branżach: opieka medyczna, edukacja i opieka nad dziećmi i domem. Ponadto pobyty Au Pair u rodzin w USA, Anglii, Francji i inne kraje.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Au Pair do 2 dzieci/ Francja /Nantes/ styczeń 2012

Miejsce pracy: Francja
Ofertę dodano: 2011-11-10
Numer ogłoszenia: 71150

Obowiązki:
Rodzina francuska  z 1 dzieckiem - dziewczynka 2 lata, zaprosi miłą  Au Pair od stycznia 2012 na 9- 12 miesięcy . dziewczynka chodzi do przedszkola 3 razy w tygodnu, Obowiązki Au Pair opieka nad dzieckiem i zabawa 30 godzin /tygodniowo. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w centrum Nantes,  Francja.  W poblizu szkoła językowa, . Obydwoje rodzice pracują. Pobyt jako au pair od stycznia  2012. W pobliżu szkoła językowa, możliowość uczęszczania na kursy francuskiego 2 razy w tygodniu.

Wymagania:

wiek 18 -30 lat ( wymagane do pobytu au pair we Francji)
Dobra znajomość j. francuskiego  lub angielskiego
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
elastycznośc i gotowośc do wyjazdow z rodziną
Gotowość do rozpoczęcia pracy od stycznia 2012
Wyjazd do rodziny we Francji realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać  Francję? Zostań Fille Au pair. Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku francuskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!  

Jest to oferta z Programu AU PAIR. Warunkiem aplikowania na oferte jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów i podpisania umowy. Odpowiednie formularze przysyłane są mailem.


Oferujemy:
W ramach pobytu Au Pair we Francji ma zapewnione:

9-12 miesięczny pobyt w rodzinie francuskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka francuskiego.
Kieszonkowe min 340 euro netto/ miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie, internet w pokoju 
bezpłatny bilet miesięczny na rejon Paryża
opieka partnerskiego biura Au Pair we Francji 

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o rejestrację w serwisie i złożenie aplikacji poprzez naszą stronę  www.prowork.com.pl  lub zgłoszenie na email: prowork@prowork.com.pl .Jest to oferta z Programu AU PAIR. Warunkiem aplikowania na oferte jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów i podpisania umowy. Odpowiednie formularze przysyłane są mailem.Po otrzymaniu zgłoszenia, prześlemy potwierdzenie i szczegółowe informacje dot. dalszej rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej.

Kontakt: tel 022 323 63 35 w. 23, 502 731 065 , skype: prowork_info

a.kaczorowska@prowork.com.pl


<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd