praca, oferty pracy, pracodawca
dodaj
oferty pracy
dodaj CV oferty
pracy
dla
pracodawców
Pomoc
RSS | Rynek pracy | English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compracodawca.com
e-mail: info@pracodawca.com

pracodawca.com © 2020
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@pracodawca.com
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Ogłoszenie

Prowork

Prowork Recruitment. Praca w kraju i za granicą. Posiadamy 10 lat doświadczenia w międzynarodowej rekrutacji w branżach: opieka medyczna, edukacja i opieka nad dziećmi i domem. Ponadto pobyty Au Pair u rodzin w USA, Anglii, Francji i inne kraje.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Zostań Au Pair Francja/luty 2012/Rodzina z Lyonu

Miejsce pracy: Francja
Ofertę dodano: 2012-01-21
Numer ogłoszenia: 75122

Obowiązki:
Rodzina francuska  z 2 chłopców w wieku 3 i 7 lat zaprosi miłą  Au Pair od 10 lutego 2012 na min 6  miesięcy. Obowiązki Au Pair opieka nad dzieckiem i zabawa 35 godzin /tygodniowo. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka na południu  Francji w Lyonie, w poblizu szkoła językowa, . Pobyt jako au pair od  10 luty 2011. W pobliżu szkoła językowa, możliowość uczęszczania na kursy francuskiego 2 razy w tygodniu.

Wymagania:

wiek 18 -30 lat ( wymagane do pobytu au pair we Francji)
Dobra znajomość j. francuskiego  
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
elastycznośc i gotowośc do wyjazdow z rodziną
Gotowość do rozpoczęcia pracy od 10 luty 2012 

Wyjazd do rodziny we Francji realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać  Francję? Zostań Fille Au pair. Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku francuskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!  

Jest to oferta z Programu AU PAIR. Warunkiem aplikowania na oferte jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów i podpisania umowy. Odpowiednie formularze przysyłane są mailem.

Oferujemy:
W ramach pobytu Au Pair we Francji ma zapewnione:

 pobyt w rodzinie francuskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka francuskiego.
Kieszonkowe min 340 euro netto/ miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie, internet w pokoju 
bezpłatny bilet miesięczny na rejon Lyon
opieka partnerskiego biura Au Pair we Francji 

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o rejestrację w serwisie i złożenie aplikacji poprzez naszą stronę  www.prowork.com.pl  lub zgłoszenie na email: prowork@prowork.com.pl .

Szczegóły do wyjazdów wakacyjnych na stronie Prowork w dziale
Au pair Europa/Summer Au Pair
 


Jest to oferta z Programu AU PAIR. Warunkiem aplikowania na oferte jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów i podpisania umowy. Odpowiednie formularze przysyłane są mailem.Po otrzymaniu zgłoszenia, prześlemy potwierdzenie i szczegółowe informacje dot. dalszej rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej.

Kontakt: tel 022 323 63 35 w. 23, 502 731 065 , skype: prowork_info

a.kaczorowska@prowork.com.pl


<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
Obecna sytuacja nadal nie jest stabilna, epidemia COVID -19 zbiera żniwa na całym świecie. To globalny kryzys i realne, bardzo niebezpieczne zagrożenie dla życia milionów ludzi. Niesamowicie ważne jest zapobieganie dalszemu rozprzestrzenianiu się... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy | Wynajem | Ślub
Mapa samochodowa | Banking-Magazine.pl
Copyright by Cumpleano Ltd